Toksyna Botulinowa

Jeden z najpopularniejszych zabiegów w medycynie estetycznej. Polega na likwidacji zmarszczek mimicznych. Szczególne dobre rezultaty przynosi w niwelowaniu zmarszczek na czole, między brwiami i tzw. kurzych łapek w okolicach oczu. Można również niwelować zmarszczki w okolicach nosa i dolnej części twarzy oraz mięśni żwaczy z powodu bruksizmu.

Cała ampułka preparatu / jeden zabieg na całą twarz (trzy strefy)

850 PLN  1000 PLN  / 15 minut

Wypełnianie kwasem hialuronowym

Kwas hialuronowy jest naturalnym składnikiem skóry właściwej. Utrzymuje właściwy poziom nawilżenia i jędrności skóry. Wstrzyknięty w czasie zabiegu w naturalny sposób spłyca zmarszczki, wypełnia usta i modeluje kontur twarzy.
Kwas można podawać w różnej gęstości i usieciowaniu w zależności od wymaganego efektu. Preparat można również podać w mięsień platysma szyi.

Cała ampułka preparatu usieciowanego o wysokiej gęstości
jeden zabieg – 700 PLN

Peelingi kwasami

Powodują złuszczanie wierzchniej warstwy naskórka, daje to efekt odmłodzenia, likwiduje przebarwienia. Rozświetla szarą i zrogowaciałą cerę. Polecam peelingi kwasem TCA. Można podać na skórę twarzy, szyi, dekoltu i całego ciała.

Jeden zabieg – 100 / 150 PLN

Mezoterapia Igłowa

Metoda płytkiego wstrzykiwania w skórę mieszanki substancji leczniczych np. witamin i leków oraz kwasu hialuronowego o niskiej gęstości.
Polecany jest dla wiotkiej skóry, która traci jędrność. Zabieg ten głęboko nawilża, ujędrnia i poprawia elastyczność i napięcie skóry. Poprawia koloryt i hamuje objawy starzenia. Zabieg jest prawie bezbolesny, ponieważ substancję aktywną wstrzykuje się płytko pod powierzchnią skóry bardzo cienką igłą. Depozyty podaje się co ok. 0,5cm. Zabieg powtarza się co kilka tygodni, czy miesięcy w zależności od potrzeb.

W zależności od preparatu 
150 – 400 PLN

Profhilo

Jeden zabieg – 850 PLN  1000 PLN