Nowoczesna protetyka powinna być dokładna, perfekcyjnie wykonana, zapewniająca komfort podczas gryzienia i żucia oraz estetyczna i trwała. Takie walory można osiągnąć dzięki wieloletniej współpracy z technikiem protetykiem, który jest profesjonalistą i artystą w swojej dziedzinie.

Proteza akrylowa

Cena protezy akrylowej
500 – 1200 PLN

Proteza szkieletowa

Cena protezy szkieletowej
2000 zł

Leczenie protetyczne pacjenta z uzębieniem resztkowym: koronowanie zębów koronami porcelanowymi i wykonanie protez szkieletowych górnej i dolnej.

korony protetyczne

Korony to uzupełnienia protetyczne zakładane-cementowane na wcześniej oszlifowane zęby, które były zniszczone z różnych względów. Są bardzo estetyczne i trwałe, nawet 20 i więcej lat!  Najtrwalsze są korony i mosty porcelanowe, gdzie porcelana napalana jest na metalu. Jeśli tym metalem jest cyrkon, wtedy otrzymujemy najtrwalsze i najestetyczniejsze z koron

Korony porcelanowe napalane na cyrkonie

Korony zespolone, całe łuki, wykonane ze wzgledów ortodontycznych i zaawansowanego bruksizmu.

Cena korony porcelanowej napalanej na metalu
900 PLN

Mosty Porcelanowe

Stosuje się je wtedy, gdy między dwoma (lub więcej) zębami brak jest innych zębów. Wtedy lekarz szlifuje zęby ograniczające  ten  brak. Na te zęby technik wykonuje korony, które łączy na stałe przęsłami imitującymi własne zęby pacjenta. Korony i przęsła odlewane są w jednej części z metalu, a na nim na koniec napala się porcelanę. Naprawdę trudno jest odróżnić zęby w moście od własnych zębów pacjenta. Często zresztą te porcelanowe są estetyczniejsze i zdrowsze, bo nie ulegają próchnicy pod koronami, a efekt pięknych zębów utrzymuje się przez wiele lat.

Dwunastozębowy most protetyczny porcelanowy napalany na metalu od razu po zacementowaniu.

Cena jednego zęba
900 PLN