Nic, co stomatologiczne, nie jest mi obce!

W swojej praktyce wykorzystuję materiały jakościowo najlepsze i produkowane w oparciu o najnowsze technologie. Wachlarz zabiegów jest szeroki, a ja do każdego pacjenta podchodzę indywidualnie. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z wybranymi zabiegami z zakresu stomatologii.

Leczenie zachowawcze

Polega na usuwaniu zarażonych bakteriami tkanek zęba, czyli próchnicy. Według najnowszych badań próchnica dotyka aż 95% Polaków. Warto jest wykrywać ją już we wczesnym etapie.

Nieleczona próchnica może prowadzić do powikłań, ale żeby ich uniknąć, swoim pacjentom zazwyczaj proponuje następujące zabiegi:

Usuwanie kamienia nazębnego i osadu – 200 PLN / 30 minut

Lakowanie zęba – 70 PLN / 10 minut

Lakierowanie łuku zębowego – 70 PLN / 10 minut

Wybielanie zębów

Nasze zęby cały czas mają kontakt z substancjami, które negatywnie wpływają na ich barwę, wtedy z pomocą przychodzą preparaty wybielające.

Najskuteczniejszym i stosunkowo niedrogim produktem wybielającym jest Ultraboost. Efekty utrzymują się przez długi czas. Zabieg wykonywany jest wyłącznie w gabinecie.

Wybielanie Ultraboost obu łuków – 450 PLN / 45 minut

wypełnianie kosmetyczne

Występują w wielu kolorach, przez co można ich kolor dobrać idealnie pod kolor zęba. 
Wypełnienia te są światłoczułe, dzięki czemu podczas zabiegu mogę nakładać kolejne warstwy, by idealnie wymodelować pożądany kształt i dopiero wtedy przy użyciu specjalistycznej lampy polimeryzacyjnej całość wypełnienia utwardzam. Odbudowa jest estetyczna oraz wytrzymała. Dzięki tej metodzie w przeszłość odchodzą tak źle kojarzone przez pacjentów plomby.

Wypełnianie kosmetyczne – 120 – 350 PLN

Zabiegi chirurgiczne

Czasem z powodu zaawansowanej próchnicy, złamania zęba, czy procesów zapalnych, ząb należy usunąć. 

Ekstrakcje zębów – 130 – 300 PLN / 20 minut
E. korzeni zębów – 80 – 120 PLN / 20 minut

Leczenie kanałowe

Celem leczenia jest ratowanie zęba przed usunięciem, nawet takiego bardzo zniszczonego.
Rokowania na pełne wyleczenie zęba tą metodą są duże, a ja mogę się pochwalić wysoką skutecznością przy jej stosowaniu, również dzięki zastosowaniu nowoczesnych materiałów w tej dziedzinie

Leczenie i wypełnienie kanałów zęba martwego (w zależności od ilości kanałów oraz bez powikłań)   420 – 520 PLN / 45 minut